Işıl Ay’dan Abisi Savaş Ay’a Veda Konuşması Mirası Şiiri ve Şarkısı İzle – 11 kasım 2013 Cenaze Merasimi

Savaş Ay’ın Cemal Reşit Rey Konser Salonunda düzenlenen cenaze töreninde kardeşi Işıl Ay abisinin vasiyetini açıkladı, onun en sevdiği Ninni şarkısını ve kendi yazdığı şiiri abisinin başında paylaşırken herkes gözyaşlarına boğuldu.

savaş ayın kardeşi ışıl ayın veda konuşması

Kız kardeşi Işıl Ay, törende yaptığı konuşmanın ardından, Ay’ın vasiyetini yerine getirdi.

Işıl Ayu, “Sanatçı bir ailenin oğluydu, 55 yıllık abimdi.. Hastane odasında otururken, bana bir vasiyeti oldu. Bu vasiyeti burda herkesin huzurda söylemek istedim. ‘Yine O Menekşe Gözler Aralı’ şarkısını çok severdi, annem bizi o ninilerle büyüttü. ‘Lütfen, mezarımın başında bana bu ninniyi mırıldanır mısın?’ dedi. Şimdi bu üzüntümle çok zor olacak, ama onun için söyleyeceğim” dedi ve gözyaşları içinde sesi titriyerek söyledi.

“Yine o menekşe gözler aralı
Oya kirpiklerde yaşlar sıralı
Uyu ey gönlümün nazlı maralı

Susun garip kuşlar
Ötmeyin susun
Güzeller güzeli yavrum uyusun”

Işıl Ay, konuşmasına “Mekanı cennet olsun, rahat uyusun..”  sözleriyle son verdi ve ardınan abisi için yazdığı bir şiiri okudu.

………….

CENAZE TÖRENİ GÖRÜNTÜLERİ TIKLA İZLE

…………….

savaş

Savaş Ayın cenaze töreni canlı izle, Savaş Ayın cenaze töreni canalı hangi kanalda, Savaş Ay cenaze töreni ne zaman nerede, Savaş Ay cenazesi hangi camiden kalkacak, Savaş Ayın cenaze töreni nerede saat kaçta, Savaş Ay 11 kasım 2013 haberleri, Savaş Ay hangi mezarlıkta toprağa verilecek, Savaş Ay cenaze namazı hangi camide kılınacak, Savaş Ay cenaze töreni programı, Savaş ayın cenazesine katılanlar neler dediler, Savaş Ayın cenazesine hangi ünlüler katıldı, Savaş Ayın cenazesinden görüntüleri

 

 

Tarih : 11.11.2013 Gösterim : 1090

Bu habere hiç yorum yapılmamış. ilk yorum yapan sen ol !
DİĞER VİDEOLAR