30 Nisan 2013 Kamer Genç Meclis Konuşması/Zeyid Aslan’la Kavgası/Fatma Şahin’e Sözleri

 CHP’li Kamer Genç ile AKP’li Zeyid Aslan Kavgası video, Zeyit aslan kamer genç kavgası tartışmaıs sözleri, Zeyit aslan kamer genç arasında geçen diyaloh neler söylediler tartışma nasıl başladı..

..

TBMM Genel Kurulu’nda, geçen hafta Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin’e yönelik sözlerini düzeltmek için söz alan CHP Tunceli Milletvekili Kamer Genç’in konuşması tartışmaya yol açtı.

Meclis’te CHP Tunceli Milletvekili Kamer Genç ile Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin arasında geçen diyaloglar kavga çıkardı.

kamer gencAK Parti ve CHP milletvekilleri Genel Kurul’da yumruklaştı. Oturuma ara verildi ama tartışma hala devam ediyor. Kamer Genç, “Ne var bunda benim söylediğimde yalan bir şey yok. Atatürk olmasa bir adam önde yürüyecekti arkasında 4-5 çarşaflı kadın yürüyecekti” dedi. Bu sözler üzerine kürsüye yürüyen AKP’li Zeyit Aslan Kamer Genç’e fiziki müdahalede bulundu.

Kürsüye çıkan Kamer Genç’in üzerine yürüyen Ak Partili Zeyid Aslan’ın “Öldürüm seni p.. kurusu..”, “Senin ananı s…, o.. çocuğu” şeklinde küfür ettiği duyuldu. Bu sözler Meclis tutanaklarına yansıdı. Bunun üzerine genel kurul karıştı ve vekiller arasında yumruklaşamalar başladı. Bugün Kamer Genç, kürsüde konuşurken AK Parti ve CHP’li vekiller birbirine girdi. Çıkan kargaşa üzerine Meclis TV yayınını kesti.

Tarih : 30.04.2013 Gösterim : 1101

Bu habere hiç yorum yapılmamış. ilk yorum yapan sen ol !
DİĞER VİDEOLAR