2014 Bir Küçük Eylül Meselesi Filmi Yorumları

2013 Bir Küçük Eylül Meselesi  yorumları izleyici yorumları eleştriler tepkiler kim ne dedi ünlülerin yorumları..

Yapımcılığını Ay Yapım’ın, senaristliğini ve yönetmenliğini Kerem Deren’in üstlendiği “Bi Küçük Eylül Meselesi” teaser fragmanı 20 Aralık Cuma gününden itibaren sinema salonlarında da gösterilecek. Film, 14 Şubat 2014 tarihinde vizyona girecek.

Farah Zeynep Abdullah ve Engin Akyürek Bir Küçük Eylül Meselesi 

Farah Zeynep Abdullah ve Engin Akyürek, Bir Küçük Eylül Meselesi adlı sinema filminde başrolü üstlendi.Uzun süredir ekranlardan uzak kalan Engin Akyürek ile Öyle Bir Geçer Zamanki dizisinin sevilen oyuncusu Farah Zeynep Abdullah,yeni bir sinema projesi ile izleyici karşısında olacak. Bir Küçük Eylül Meselesi adlı filmde Engin Akyürek ve Farah Zeynep Abdullah başrol oynayacak. Ay Yapım gibi ünlü yapım şirketinin yapımcılığını yaptığı ve Kerem Deren’in yönetmenliğini yaptığı yeni sinema filmi çok yakında vizyona girecek.Çekimleri Ağustos ayında başlayacak olan filmin Bozcaada’da çekilmesi planlandı. Bir Küçük Eylül Meselesi filmin romantik bir aşk filmi olarak izleyici karşısında olacak.

Yorumlar

Film ile ilgili yorumlarınızı bu bölümden yazabilirsiniz. Yorumunuz editörler tarafından onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.

Tarih : 20.12.2013 Gösterim : 1316

Bu habere hiç yorum yapılmamış. ilk yorum yapan sen ol !
DİĞER VİDEOLAR