17 Şubat 2014 X Factor2. Bölüm Şebnem Keskin vazgeçtim şarkısı dinle!

17 Şubat X factor Türkiye şebnem keskin şarkısı dinle vazgeçtim şarkısı video izle şebnem keskin kimdir biyografisi..

2 milyon TL ödüllü “X Factor Star Işığı”nın yarışmacıları, sesleri kadar hayat hikâyeleriyle de dikkat çekiyor. İşte yarışmanın bu akşam ekrana gelecek yeni bölümünde seyirci karşısına çıkacak yarışmacı şebnem keskin..

Şebnem Keskin: 16 yaşında. İstanbul’a dört yıl önce lise eğitimi için gelen Şebnem, burada annesiyle birlikte yaşıyor. Annesi, emlakçılık yaparak geçimlerini sağlıyor. Annesi ve babası ayrı. Babasıyla görüşmüyor. Yarışmayı kazanarak büyük ödülün sahibi olursa annesini rahata kavuşturmak, ona ev ve araba almak istiyor. Şu anda bulunduğu yeri ve hayatıyla ilgili her güzel şeyi annesine borçlu hissediyor.

Sunuculuğunu Kadir Doğulu’nun, jüri üyeliğini ise ; Emre Aydın, Ziynet Sali, Armağan Çağlayan ve Ömer Karacan ’ ın üstlendiği ‘ X Factor Star Işığı ‘ her Pazartesi yepyeni yarışmacılarla adından söz ettirecek.Geçtiğimiz hafta yayınlanan ilk bölümüyle seyirciden büyük ilgi gören ve tam not alan X Factor Türkiye’nin bu hafta yayınlanacak bölümünde de yine biribirinden etkileyici ve güzel sesler yer alacak…

Türkiye’de yeni bir yıldız yaratacak olan X Factor Star Işığı, her pazartesi saat 20:00′de Kanal D’de! X Factor ile ilgili tüm videoları, bölüm tekrarlarını, performansları buradan izleyebilirsiniz..

Tarih : 17.02.2014 Gösterim : 740

Bu habere hiç yorum yapılmamış. ilk yorum yapan sen ol !
DİĞER VİDEOLAR