17 Şubat 2014 X Factor 2. Bölüm Cumali Özkaya uzun hava, hüsnün senin ey dillerine gazeli dinle!

X factor 17 Şubat 2014 cumali özkaya kimdir ,uzun hava dinle cumali özkaya uzun hava türküsü, cumali Özkaya kimdir biyografisi cumali gazel dinle kim söyledi hüsnün senin ey dillerine gazeli dinle kim söyledi dinle video izle jüri ne dedi yorumları.. 

XFactor Türkiye Star Işığı yeni bölümü 17 Şubat 2014 Pazartesi akşamı Kanal D’de izleyicisiyle buluşacak. İşte X Factor Türkiye Star Işığı tanıtım fragmanı..

Cumali Özkaya

23 yaşında. Ailesi Ankara’da, kendisi İstanbul’da yaşıyor. Beş kardeşler ve kardeşlerin en büyüğü Cumali. Ona destek vermek amacıyla stüdyoya gelen amcasının sesinin kendi sesinden daha güzel olduğunu düşünüyor. Amcası 1994 yılında bir albüm yapmış, müziği bırakma kararı aldıktan sonra Urfa’ya dönerek yerel sanatçılığa ve çiftçiliğe devam etmiş

Şebnem Keskin’in Vazgeçtim şarkısını dinlemek için tıklayınız..

.Sunuculuğunu Kadir Doğulu’nun, jüri üyeliğini ise ; Emre Aydın, Ziynet Sali, Armağan Çağlayan ve Ömer Karacan ‘ ın üstlendiği ‘ X Factor Star Işığı ‘ her Pazartesi yepyeni yarışmacılarla adından söz ettirecek.Geçtiğimiz hafta yayınlanan ilk bölümüyle seyirciden büyük ilgi gören ve tam not alan X Factor Türkiye’nin bu hafta yayınlanacak bölümünde de yine biribirinden etkileyici ve güzel sesler yer alacak…

Türkiye’de yeni bir yıldız yaratacak olan X Factor Star Işığı, her pazartesi saat 20:00’de Kanal D’de! X Factor ile ilgili tüm videoları, bölüm tekrarlarını, performansları buradan izleyebilirsiniz..

Hüsnün Senin Ey Dilber

Hüsnün senin ey dilber-i nadide kamer mi ah
Huri misin ey afet-i can yoksa beşer mi
Aman aman aman aman aman

Gördükçe seni tazelenir sanki hayatım ah
Sensiz bana bu can-ı cihan zerre değer mi
Aman aman aman aman aman

Nergiz mi acep didelerin gül mü yanağın
Peymane-i kudret mi lebin şir-ü şeker mi
Aman aman aman aman aman

Tarih : 16.02.2014 Gösterim : 1511

Bu habere hiç yorum yapılmamış. ilk yorum yapan sen ol !
DİĞER VİDEOLAR