Habeler, haber
DOLAR
2,90 / 1,86
EURO
3,20 / 1,52
ALTIN
104 / 1,63
BİST100
75,960 / -1,25
Güneşli
İzmir: Güneşli
33°
  • NAMAZ
    VAKİTLERİ
  • HAVA DURUMU
  • ÜYELİK GİRİŞİ

Ziraat Türkiye Kupasında eşleşmeler belli oldu

2015-2016 Ziraat Türkiye Kupası 2.
Ziraat Türkiye Kupasında eşleşmeler belli oldu
Eklenme : 11 Eylül 2015 15:44    Güncelleme : 11 Eylül 2015 15:44    Okunma :

2015-2016 Ziraat Türkiye Kupası 2. Eleme Turu kuraları, Türkiye Futbol Federasyonu’nun (TFF) Beykoz Riva’daki idari merkezinde çekildi.
Ziraat Türkiye Kupası 2. Eleme Turu kuraları TFF’nin Beykoz-Riva’daki idari merkezinde bulunan Orhan Saka Salonu’nda çekildi. Tek maç eleme usulüne göre oynanacak müsabakalar sonucunda rakiplerini eleyen toplam 49 takım 3. tura yükselecek. Kura çekiminde 8 Süper Lig, 18 PTT 1. Lig, 36 Spor Toto 2. Lig ve 1. eleme turunu geçen 36 takım katıldı.
Yapılan kura çekimi sonucunda oluşan eşleşmeler ise şöyle:

1461 Trabzon – Tarsus İdmanyurdu
Etimesgut Belediyespor – Hatayspor
Antalyaspor – Çorum Belediyespor
Orhangazispor – Yeni Malatyaspor
İnegölspor – Gümüşhanespor
Kilis Belediyespor – Ümraniyespor
Çaykur Rizespor – Adliyespor
Sultanbeyli Belediyespor – Şanlıurfaspor
Medıcana Sivasspor – Diyarbekir Spor
Sivas Belediye Spor – Alanyaspor
Eskişehirspor – Körfez İskenderun Spor
Büyükçekmece Tepecik Spor – Samsunspor
Giresunspor – Eyüpspor
Dardanelspor – Tokatspor
Kırklarelispor -Bugsaş Spor
Düzcespor – Kocaeli Birlik Spor
Denizlispor – Fethiyespor
Cizre Spor – Nazilli Belediyespor
Kartalspor – Birlik Nakliyat Düzyurtspor
Zonguldak Kömürspor – Kayserispor
Bandırmaspor – Keçiörengücü
Kahramanmaraşspor – Pazarspor
Elazığspor – Bursa Nilüferspor
Ankara Demirspor – Sarıyer
Bucaspor – Sancaktepe Belediye Spor
K.Maraş B.Ş.Bld.Spor – Adanaspor
Boluspor – Çatalca Spor
Tekirdağspor – Orduspor
Göztepe – B.Ş.Bld.Erzurumspor ve Dersimspor galibi
Kastamonuspor 1966 – Konya Anadolu Selçukspor
Hacettepe – Çine Madranspor
İstanbulspor – Manisaspor
Mke Ankaragücü – Payasspor
Yeni Amasya Spor – Fatih Karagümrük
Kardemir Karabükspor – Arsinspor
Utaş Uşak Spor – Bayrampaşa
Akhisar Belediyespor – Yomraspor
Manavgatspor – Adana Demirspor
G.Antep B.Ş.Bld. Spor – Tuzlaspor
Kurtalan Spor – Karşıyaka
Amed Sportif Faaliyetler – Karaman Belediyespor
Manisa Büyükşehir Belediyespor – Balıkesirspor
Pendikspor – 24erzincanspor
Gölcükspor – Kayseri Erciyesspor
Osmanlıspor Fk – Kızılcabölükspor
Iğdır Aras Spor – Van B.Ş.Bld.Spor ve Altınordu galibi
Aydınspor 1923 – Anadolu Üsküdar 1908 Spor
Bodrum Belediyesi Bodrumspor – Menemen Belediyespor
Kasımpaşa – Tire 1922 Spor
(İHA)



Bu habere hiç yorum yapılmamış. ilk yorum yapan sen ol !
  • SİYASET
  • GÜNCEL
  • KÜLTÜR
  • SPOR
  • DÜNYA
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10

GÜNÜN HABERLERİ

YAZARLAR

baslik