Tiger Woods Boğaziçi Köprüsü Golf Atışı Tekrar Videosu İzle- 05.11.2013

5 Kasım 2013  Tiger Woods Asya’dan Avrupaya tarihi vuruşunu gerçekleştirdi. Boğaz Köprüsü Tiger Woods Golf Atışını kaçıranlar Tekrar Videosunu Sayfamız altında izleyebilirler.

Dünyaca ünlü golfçü Tiger Woods, Boğaziçi Köprüsü’nde Asya kıtasından Avrupa kıtasına atış yaptı.

Antalya’da 7-10 Kasım tarihlerinde düzenlenecek, PGA Avrupa Turu final serisinin 3. ayağı olan ‘Turkish Airlines Open 2013’ Golf Turnuvası için Türkiye’de bulunan dünya 1 numarası Woods, golf sopasını, iki kıtayı birleştiren köprü üzerinde Asya’dan Avrupa’ya sallayarak, tarihi bir vuruş gerçekleştirdi.

Avrupa’dan Asya’ya geçiş yönü trafiğe kapatılan köprü üzerinde oluşturulan özel alanda düzenlenen gösteri, ulusal ve uluslararası çok sayıda medya kuruluşu canlı yayınlarla aktardı.

Köprü saat 15.00’te trafiğe açılıyor!!

Golf’un efsane ismi, Tiger Woods bugün, asya kıtasından avrupa kıtasına uzanan tarihi bir vuruş yapacak. İşte o vuruş nedeniyle Boğaziçi Köprüsü’nün 11. 00-16. 00 saatleri arasında çift yönlü olarak trafiğe kapatılacağı açıklanmıştı.

Ancak, İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, geceyarısı Twitter‘dan  açıklama yaptı; “bugün Boğaziçi Köprüsü’nde yapılacak gösteri nedeniyle Asya’dan Avrupa’ya geçiş saat 14. 00-15. 00 arasında azami 1 saat tek yönlü kapatılacaktır” dedi.

Metrobüs seferlerinde de kısıtlama olmadığını belirten vali Mutlu, “uluslararası etkinlik nedeniyle azami 1 saatlik kapamada, Asya’ya geçişte ve iki yönde metrobüs seferlerinde hiçbir kısıtlama olmayacaktır” açıklamasında bulundu.

Türkiye’nin tanıtımı açısından son derece önemli olan bu organizasyon, iki kıta arasında yolculuk yapacak İstanbulluları kara kara düşündürüyordu. Ancak geceyarısı yapılan bir açıklamayla 5 saatlik kapatmanın 1 saate düşürüldüğü ve uygulamanın tek yönlü olarak yapılacağı duyuruldu.

Golf efsanesi Tiger Woods’un iki kıta arasında yapacağı atış ise dünyanın önde gelen basın kuruluşları tarafından yakından izlenecek. Efsane sporcunun bu vuruşuyla dünyanın en önemli spor organizasyonlarından birisi olan European Tour’un bir ayağı Türkiye’ye taşınmış olacak.

Tarih : 05.11.2013 Gösterim : 635

Bu habere hiç yorum yapılmamış. ilk yorum yapan sen ol !
DİĞER VİDEOLAR