Habeler, haber
DOLAR
2,90 / 1,86
EURO
3,20 / 1,52
ALTIN
104 / 1,63
BİST100
75,960 / -1,25
Güneşli
İzmir: Güneşli
33°
  • NAMAZ
    VAKİTLERİ
  • HAVA DURUMU
  • ÜYELİK GİRİŞİ

Kuralar yarın çekiliyor

UEFA Şampiyonlar ile UEFA Avrupa Ligi’nde birinci ve ikinci ön eleme turlarının kura çekimi yarın yapılacak.
Kuralar yarın çekiliyor
Eklenme : 21 Haziran 2015 16:38    Güncelleme : 21 Haziran 2015 16:38    Okunma :

UEFA Şampiyonlar ile UEFA Avrupa Ligi’nde birinci ve ikinci ön eleme turlarının kura çekimi yarın yapılacak.
İsviçre’nin Nyon kentinde bulunan UEFA merkezinde yapılacak kura çekiminde, UEFA Şampiyonlar ile UEFA Avrupa Ligi’nde birinci ve ikinci ön eleme turlarının kuraları çekilecek. UEFA Şampiyonlar Ligi’nde birinci ve ikinci ön eleme turlarının eşleşmeleri TSİ 13.00’te, UEFA Avrupa Ligi’nin birinci ön eleme turu eşleşmeleri TSİ 14.00’te, ikinci ön eleme turu eşleşmeleri ise TSİ 15.30’da başlayacak kura çekimiyle belirlenecek.

UEFA Avrupa Lig’inde 1. Ön Eleme Turu’na katılacak takımlar şöyle:
“West Ham United, FC Sheriff, Rosenborg BK, IF Elfsborg, HNK Hajduk Split, Apollon Limassol FC, AC Omonia, SK Slovan Bratislava, AIK Solna, Neftçi PFK, WKS Slask Wroclaw, MSK Zilina, FC Aktobe, Ahead Eagles, FK Crvena zvezda, Debreceni VSC, Brondby IF, FC Shakhtyor Soligorsk, FC Dinamo Tiflis, PFC Litex Lovech, FK Vojvodina, FC Spartak Trnava, FH Hafnarfjördur, Aziz Johnstone FC, FK Zeljeznicar, Randers FC, Stromsgodset IF, KR Reykjavik, Jagiellonia Bialystok, FC Botoşani, NK Lokomotiva Zagreb, Shamrock Rovers FC, F91 Dudelange, İnter Bakı PİK, Linfield FC, PFC Beroe Stara Zagora, Valetta FC, FC Differdange 03, FK Rabotnicki, FC Torpedo Zhodino, Aberdeen FC, FC Dacia Chisinau, NK Koper, Aziz Patrick’in Athletic FC, Beitar Jerusalem FC, HSK Zrinjski, HB Torshavn, FK Buducnost Podgorica, Birkirkara, NK Domzale, FC Vaduz, FK Cukaricki, NK Celje, Ferencvarosi TC, Nomme Kalju FC, FC Flora Tallinn, FK Sutjeska, Skonto FC, Vikingur, KF Renova, Odd Grenland, FK Kukesi, Kabala FK, KF Shkendija, FC Kairat Almaty, FC Ordabasy Shymkent, MTK Budapest, Şirak FC, FK Mladost Podgorica, KF Laçi, Ulisses FC, FC Saxan, Glentoran FC, Vaasa, FC Dinamo Batumi, Tskhinvali, JK Sillamae Kalev, FC Lusitans, SJK Seinajoki, FC Lahti, Vikingur Reykjavik, FK Jelgava, FK Olimpic Sarajevo, NSI Runavik, UE Sant Julia, FK Atlantas Klaipeda, Glenavon FC, Cork City FC, University College Dublin AFC, FK Kruoja Pakruojis, SP La Fiorita, AUK Broughton FC, FK Partizani, FC Progres Niederkorn, FK Trakai, FK Spartaks Jürmala, Balzan FC, Bala Town FC, AC Juvenes / Dogana, Newtown AFC, Alaşkert FC, Üniversite Europa FC”

UEFA Avrupa Lig’inde 2. Ön Eleme Turu’na katılacak takımlar şöyle:
“Kobenhavn, Paok, Trabzonspor, Legia Warszawa, HNK Rijeka, FC Thun, FC Astra Giurgiu, FC Dinamo Minsk, FK Mlada Boleslav, R. Charleroi SC, IFK Göteborg, Wolfsburger AC, Hapoel Beer Sheva FC, Inverness Caledonian Thistle FC, PFC Cherno More Varna”
Öte yandan UEFA Avrupa Lig’inde 1. Ön Eleme Turu’nu geçen 51 takım da 2. Ön Eleme Turu’nda yer alacak.
(İHA)



Bu habere hiç yorum yapılmamış. ilk yorum yapan sen ol !
  • SİYASET
  • GÜNCEL
  • KÜLTÜR
  • SPOR
  • DÜNYA
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10

GÜNÜN HABERLERİ

YAZARLAR

baslik