Habeler, haber
DOLAR
2,90 / 1,86
EURO
3,20 / 1,52
ALTIN
104 / 1,63
BİST100
75,960 / -1,25
Güneşli
İzmir: Güneşli
33°
  • NAMAZ
    VAKİTLERİ
  • HAVA DURUMU
  • ÜYELİK GİRİŞİ

Kupada program açıklandı

Ziraat Türkiye Kupası gruplarında 3 ve 4.
Kupada program açıklandı
Eklenme : 29 Aralık 2015 16:42    Güncelleme : 29 Aralık 2015 16:42    Okunma :

Ziraat Türkiye Kupası gruplarında 3 ve 4. hafta programı açıklandı.
Türkiye Futbol Federasyonu Ziraat Türkiye Kupası’nda oynanacak 3 ve 4. hafta maçlarının programını açıklandı. 9, 10 ve 11 Ocak’ta oynanacak 3. hafta ile 12, 13 ve 14 Ocak’ta oynanacak 4. hafta karşılaşmalarının programı şöyle:

Ziraat Türkiye Kupası Grup 3. maçlar
9 Ocak Cumartesi
12.00 Nazilli Belediyespor – Gaziantepspor (Nazilli İlçe Stadı)
13.00 Etimesgut Belediyespor – Kayserispor (Etimesgut Belediye Kemal Atatürk)
14.00 İnegölspor – Torku Konyaspor (İnegöl İlçe Stadı)
14.00 Akhisar Belediyespor – Kastamonuspor (Manisa 19 Mayıs)
17.00 Bucaspor – Mersin İdmanyurdu (Yeni Buca Stadı)
18.45 Galatasaray – Karşıyaka (Türk Telekom Arena)
20.45 Tabzonspor – Adanaspor (Hüseyin Avni Aker)

10 Ocak Pazar
13.00 Sivas Belediyespor – Kardemir Karabükspor (Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi)
15.00 Medipol Başakşehir – Bandırmaspor (Başakşehir Fatih Terim)
17.00 Çaykur Rizespor – Aydınspor 1923 (Yeni Rize Şehir)
18.30 1461 Trabzon – Beşiktaş (Hüseyin Avni Aker)
19.00 Bursaspor – Boluspor
20.45 Giresunspor – Fenerbahçe (Giresun Atatürk)

11 Ocak Pazartesi
13.30 Büyükçekmece Tepecik Spor – Eskişehirspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)
16.00 Şanlıurfaspor – Amed Sportif Faaliyetler (Şanlıurfa Gap Arena)
19.30 Antalyaspor – Tuzlaspor (Akdeniz Üniversitesi)

Ziraat Türkiye Kupası Grup 4. maçlar
12 Ocak Salı
12.00 Kastamonuspor 1966 – Akhisar Belediyespor (Gazi Stadı)
13.45 Kayserispor – Etimesgut Belediyespor – (Büyükşehir Belediye Kadir Has)
15.30 Torku Konyaspor – İnegölspor (Büyükşehir Torku Arena)
17.00 Gaziantepspor – Nazilli Beldiyespor (Kamil Ocak)
19.00 Adanaspor – Trabzonspor (5 Ocak Fatih Terim)
20.45 Karşıyaka – Galatasaray (İzmir Atatürk)

13 Ocak Çarşamba
12.00 Aydınspor 1923 – Çaykur Rizespor (Adnan Menderes)
14.00 Bandırmaspor – Madipol Başakşehir (Bandırma 17 Eylül)
16.30 Boluspor – Bursaspor (Bolu Atatürk)
18.30 Fenerbahçe – Giresunspor (Ülker Stadyumu)
20.30 Mersin İdmanyurdu – Bucaspor (Mersin Stadyumu)

14 Ocak Perşembe
12.00 Amed sportif Faaliyetler – Şanlıurfaspor (Seyrantepe Diski Spor Tesisleri)
14.00 Tuzlaspor – Antalyaspor (Tuzla Belediye Sahası) (Seyircisiz)
16.30 Kardemir Karabükspor – Sivas Beldiye Spor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)
18.30 Eskişehirspor – Büyükçekmece Tepecik Spor (Eskişehir Atatürk)
20.30 Beşiktaş – 1461 Trabzon (Olimpiyat)
(İHA)



Bu habere hiç yorum yapılmamış. ilk yorum yapan sen ol !
  • SİYASET
  • GÜNCEL
  • KÜLTÜR
  • SPOR
  • DÜNYA
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10

GÜNÜN HABERLERİ

YAZARLAR

baslik