28 Eylül 2013 Galatasaray-Çaykur Rizespor Maçı Fatih Terim ve Taraftar Protestoları Görüntüleri İZLE

28.09.2013, Galatasaray-Rizespor 28 eylül 2013 cumartesi,Fatih Terim Galatasaray-rizespor maçına gelecek mi, 28 eylül 2013 Galatasaray-Rizespor maçı hangi kanalda saat kaçta, Galatasaray-Rizespor maçında takımın başında kim olacak, Galatasaray-Rizespor maçı ilk 11ler 28 eylül, Galatasaray-Çaykur Rizespor maçı Fatih Terim izle 28 eylül 2013, Galatasaray-Çaykur Rizespor taraftarlar protestolar izle video fotoğraflar 28 eylül 2013, 28 eylül 2013 Galatasaray-Rizespor taraftarlar yönetimi nasıl protesto ettiler, Galatasaray-Rizespor maçında Fatih Terime taraftarlardan destek sloganları yönetim istifa protestoları, Galatasaray-Rizespor 28 eylül 2013 Ünal Aysal izle neler dedi,

Fatih terim galatasaray-çaykur rizespor 28 eylül 2013 maçında

Galatasaray Yönetim Kurulu’nun aldığı karar sonucu Galatasaraydaki görevine son verilen efsane isim Fatih Terim, bu kararın verilmesinden çok bu haberi başkalarından – antreman bitimi telefonda kızından öğrendiği söyleniyor- duymasının şokunu yaşıyor belli ki.. Yıllarını, gecesini gündüzünü Galatasaray’a adamış gerçek Galatasaraylı olduğunu her fırsatta dile getiren İmparator’un hakkında verilen bu kararı öğreniş şekli tüm spor camiası tarafından da yakışıksız olarak nitelendirilmişti.

Sosyal medyaya da şu günlerde gün doğdu.. Bir yandan Galatasaray’ın başına hergün başka bir ismi geçirirken, bir yandan da Fatih Terimin farklı birsürü demeçleri yayınlanmakta.. Fatih Terim’in bu kadar çok demeç vermeyeceğini yıllardır spor camiasında olan takip eden herkes bilir. İmparatorun az konuşur öz konuşur.. En son ortaya çıkan iddia ise şöyle:

Rize maçında yedek kulübesinde oturamayacak olan Terim, protokol tribününde yer alacak. Başkan Aysal ile yaşadığı sorunların ardından görevden alınan Terim, dün sabah tesislerde futbolcularıyla vedalaştı. Terim veda toplantısında, önemli bir bilgiyi öğrencileri ile paylaştı:

Hürriyet’ten Ali Naci Küçük’ün haberine göre, bunlardan biri, bu kez G.Saray yedek kulübesinde değil, protokol tribününde ve ‘Milli Takım hocası’ olarak futbolcularını izleyeceği bilgisiydi.

 

FUTBOLCULARIN GÖZLERİ DOLDU

 

Ve Terim, duygusal bir şekilde konuşmasını tamamladı: “Şampiyon olmanızı istiyorum. Ve size inanıyorum. İyi bir takımsınız. Bunlar hayatta olabilecek şeyler. Hepimiz profesyoneliz. Ve profesyonel hayatta bunlar yaşanabilir. Kasten asla hiçbirinizi üzmek istemedim. Burada istemeden herhangi birinizi kırdı isem özür dilerim. Ben size hakkımı helal ediyorum. Siz de hakkınızı helal edin” Terim’in bu sözleri sonrasında özellikle yerli futbolcuların bazıları duygu dolu anlar yaşadı ve birçoğunun gözleri doldu. Terim daha sonra oyuncularıyla tek tek kucaklaşarak vedalaştı.

 

GÖSTERİLER NASIL ETKİLENCEK

 

Tecrübeli hoca, bu şekilde veda ederken, futbolcularına duyurduğu karar ayrı bir tartışma konusu oldu. Çünkü sarı kırmızılı taraftar gruplarının cumartesi günkü Rize maçında yönetime yönelik protesto gösterileri yapmaya hazırlandığı biliniyor. Terim’in protesto gösterileri sırasında statta bulunmasının tepkileri ne şekilde etkileyeceği merak konusu.

Cumartesi oynanacak Galatasaray – Rizespor maçından görüntüleri detayları sayfamızdan takip edebilirsiniz..

Tarih : 26.09.2013 Gösterim : 738

Bu habere hiç yorum yapılmamış. ilk yorum yapan sen ol !
DİĞER VİDEOLAR