Erkan Çelik 5 Ünlü 1 Ünsüz Şiir Albümü-Hem Yakınsın Hem Uzak Klibi-Berdan Mardini Düeti

Erkan Çelik 5 Ünlü 1 Ünsüz Şiir Albümü Hem Yakınsın Hem Uzal klibi Berdan Mardini düeti

Müzik dünyasına yazdığı şarkı sözleriyle demir atan ve kısa sürede yazdığı şarkılar dilden dile dolaşan Erkan Çelik, ilk solo şiir albümüyle müzik severlerin karşısına çıkıyor. Çıkarttığı ilk şiir kitabıyla büyük beğeni toplayan Erkan Çelik, yeni şiirlerini de müzik dünyasının ünlü isimlerinin sesleriyle taçlandırdı. Seda Sayan, Berdan Mardini, Ceylan, Hakan Altun ve Coşkun Yıldız bu albümde yine Erkan Çelik imzası taşıyan şarkıları seslendirdiler.

 Ünlü isimlerin seslendirdiği şarkılarına kendi sesi ve şiirleriyle hayat veren Erkan Çelik, ilk klipinide Berdan Mardini ve eşi ile birlikte çekti. Berdan Mardini ve eşi ilk defa bir projede birlikte rol alarak Erkan Çelik’e destek verdiler. Albümde yer alan şarkılara ve şiirlere imza atan Erkan Çelik’e, besteleriyle Ahmet Özden destek verdi. Albümde yer alan şarkılar için stüdyo ya giren ve seslendiren ünlü isimler yakında okudukları şarkıların kliplerinde’de yer almak için Erkan Çelik ile kamera karşısına geçecekler.

 5 Ünlü 1 Ünsüz albümünün ilk klipi sözleri Erkan Çelik’e bestesi Ahmet özden’e ait “HEM YAKINSIN HEM UZAK” isimli esere çekildi. Klip yönetmenliğini Ayşe Ersayın yaparken şarkıyı seslendiren Berdan Mardini ve Erkan Çelik klipte birlikte rol aldılar.

Erkan Çelik 5 Ünlü 1 Ünsüz Albüm Şiirleri
01-Senden Önce Ölmeliyim – Şiir: Erkan Çelik
02-Hem Yakınsın Hem Uzak – Berdan Mardini / Şiir: Erkan Çelik
03-Asla Sevemem Yeniden – Hakan Altun / Şiir: Erkan Çelik
04-Sanma Gidince – Ceylan / Şiir: Erkan Çelik
05-Toprağın Bol Olsun – Şiir: Erkan Çelik
06-Seni Sevmek – Seda Sayan / Şiir: Erkan Çelik
07-Senin Hasretin Varken – Coşkun Yıldız / Şiir: Erkan Çelik

Tarih : 29.11.2013 Gösterim : 1877

Bu habere hiç yorum yapılmamış. ilk yorum yapan sen ol !
DİĞER VİDEOLAR