Tozlu Yollar Dizi Oyuncuları Tozlu Yollar Dizi Konusu

Tozlu Yollar Dizi Oyuncuları,Tozlu Yollar Konusu,Tozlu Yollar Dizi Oyuncu Kadrosu,Tozlu Yollar Dizi Oyuncuları Kim,Tozlu Yollar Dizi Oyuncular Ve Konusu,Atv Tozlu Yollar Dizi,Tozlu Yollar Dizi Atv,Tozlu Yollar Dizi Ne Zaman Başlıyor,Tozlu Yollar Dizi Müzikleri,Tozlu Yollar Dizi Tanıtım Fragmanı İzle,Tozlu Yollar Dizi 1.Bölüm İzle,Tozlu Yollar Dizi Yayın Günü,Tozlu Yollar Dizi Yayın Saati,Tozlu Yollar Dizi İzle

Tozlu Yollar  Dizi Konusu

İki büyük ailenin hikayesinin anlatıldığı dizide, Yetimhanede büyüyen Fikret ayrı kaldığı abisinin intikamı almak için Trakyalı ünlü yağ fabrikasının sahibi olan Hünkar Gündoğan’ın ilk eşinden olan Feride’ye yakınlaşır ancak intikam duygusuna aşk ateşinin gölgesi düşer. Bir aşk çocuğu olan Feride doğayı, çiftlik hayatını, ailesini çok sever. İstanbul üniversitesi iktisadi ve idari bilimler akademisini bitirmiştir. Onun güzelliği ve masumiyeti Fikret’in kötü duygularını tepe taklak eder. Fikret şeytan olduğuna ve abisinin hayatını mahvettiğine inandığı Feride’ye karşı dayanılmaz bir aşk beslemeye başlar.

Tozlu Yollar Dizi Oyuncuları

Selda Alkor

Nihat Altınkaya

Burcu Kara

Sinan Taymin Albayrak

Yücel Erten

Seda Akman

Pamir Pekin

Tozlu Yollar Dizi Oyuncuları Resimleri..

Açmış olduğum konularla ilgili daha detaylı bilgiye sahip olmak… Ve birbirinden değerli insanlarla aile sıcaklığını yakalarken… Müziğin çoşkusuna kapılmak istiyorsan sende katıl aramıza..

Sunucu : www.1haber.com/sohbet/

Bu Güzel Ortama Sende  Katıl..

Eklenme : 30.11.2012 Gösterim : 4080

Bu habere hiç yorum yapılmamış. ilk yorum yapan sen ol !