Benim Hala Umudum Var Dizisi Şükrü Özyıldız Kimdir?

Şükrü Özyıldız,Benim Hala Umudum Var Dizisi Şükrü Özyıldız Kim,Benim Hala Umudum Var Dizisi Şükrü Özyıldız Kimdir,Benim Hala Umudum Var Dizisi Şükrü Özyıldız,enim Hala Umudum Var Dizisi Ozan Kimdir,Benim Hala Umudum Var Dizisi Şükrü Özyıldız Ozan Karekteri Kimdir,Benim Hala Umudum Var Dizisi  Ozan Resimleri…sukru-ozyildiz_003  Şükrü Özyıldız Kimdir: 1988 yılında İzmir’de doğdu…Ege Üniversitesi İşletme bölümü sonsınıf öğrencisi olan Şükrü Özyıldız, yıllarca çalıştığı aile şirketinden oyunculuk aşkı için ayrılıp bu meslekte kendini geliştirmek için Müjdat Gezen Sanat Merkezi Actor Studio, Apo Kaya, Başay Okay ve Hülya Gülşen Irmak’tan oyunculuk eğitimi aldı.

Mücadele (2009) isimli oyunda oynadı Miller Türkiye’nin reklamında boy gösterdi Sosyal yaşantısında çok aktif olan ÖZYILDIZ; iyi bir davul-perküsyoncu, su sporlarına, Arjantin Tangoya ve kafes dövüşlerine meraklı Portekizde profesyonel ringlerde dövüştü ve oyunculukla ilgili çeşitli workshoplara katıldı Şu an ise oyunculuk eğitimine devam etmekte.

“Derin Sular” isimli dizide 1988 yılında İzmir’de doğduEge Üniversitesi İşletme bölümü sonsınıf öğrencisi olan Şükrü Özyıldız, yıllarca çalıştığı aile şirketinden oyunculuk aşkı için ayrılıp bu meslekte kendini geliştirmek için Müjdat Gezen Sanat Merkezi Actor Studio, Apo Kaya, Başay Okay ve Hülya Gülşen Irmak’tan oyunculuk eğitimi aldı.

Mücadele (2009) isimli oyunda oynadı Miller Türkiye’nin reklamında boy gösterdi Sosyal yaşantısında çok aktif olan ÖZYILDIZ; iyi bir davul-perküsyoncu, su sporlarına, Arjantin Tangoya ve kafes dövüşlerine meraklı Portekizde profesyonel ringlerde dövüştü ve oyunculukla ilgili çeşitli workshoplara katıldı..

Şu an ise oyunculuk eğitimine devam etmekte. “Derin Sular” isimli dizide Toprak  karakterini canlandırdı.Sonrasında ”Uçurum” dizisinde Avukat Tolga karakterini Avukat Tolga ”Benim Hala Umudum Var” dizinde Ozan karakterini canlandıracak.

Şükrü Özyıldız Resimleri &  Şükrü Özyıldız  Foto Galeri

 

Eklenme : 15.06.2013 Gösterim : 1941

Bu habere hiç yorum yapılmamış. ilk yorum yapan sen ol !