Mehmet Orkun Öngen Kimdir – Biyografisi – Resimleri

Muhteşem Yüzyıl Mehmet Orkun Öngen kimdir, Star Tv Şehzade Mehmet Orkun Öngen kaç yaşında, Mehmet Orkun Öngen biyografisi – Mehmet Orkun Öngen Kimdir? – Mehmet Orkun Öngen Fotoğrafları

Muhteşem Yüzyıl dizsisinde Hürrem Sultan’ın oğlu Şehzade Mehmet’i canlandıracak olan isim belli oldu. Şehzade Mehmet’i Mehmet Orkun Öngen canlandıracak.

Orkun Öngen, Muhteşem Yüzyıl dizisinde rol sahibi olması ile birden gündeme geldi. Daha önce reklam filmlerinden tanıdığımız Orkun Öngen 24 yaşında genç bir tiyatro sanatçısıdır. Eğitimi, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü’nde öğrenimine devam eden Orkun Öngen Muhteşem Yüzyıl’ın yeni sezonunda Hürrem Sultan’ın oğlu olan Şehzade Mehmet karakterini canlandıracak. Doğal olarak Hürrem Sultan’ın çocukları yeni sezonda farklılaşacak büyüyecek ve delikanlı olacak dolayısıylada diziye yeni oyuncuların katılması bekleniyor. Orkun Öngen farklı bir yönü daha var. Bilindiği kadarıyla iyi bir tenor olan Orkun Öngen geçtiğimiz yıl tam 5 konsere imza attı.

Orkun Öngen Fotoğrafları – Resimleri

 

Eklenme : 31.07.2012 Gösterim : 2678

Bu habere hiç yorum yapılmamış. ilk yorum yapan sen ol !