Habeler, haber
DOLAR
2,90 / 1,86
EURO
3,20 / 1,52
ALTIN
104 / 1,63
BİST100
75,960 / -1,25
Güneşli
İzmir: Güneşli
33°
 • NAMAZ
  VAKİTLERİ
 • HAVA DURUMU
 • ÜYELİK GİRİŞİ

Mart 2014 Burç Yorumları, İş ve Kariyer

Mart 2014 Burç Yorumları, İş ve Kariyer
Eklenme : 21 Mart 2014 16:10    Güncelleme : 21 Mart 2014 16:38    Okunma :

2014 Mart ayı burç yorumları: Mart ayı tüm burçların iş ve kariyer durumu ve daha fazla bilgi sayfamızda..

KOÇ MART AYI – İŞ VE KARİYER

1-2 Mart arası: İş konularında dikkatli olmamızı gerektiren görünüm, 2 Mart Pazar gününe rastlasa da etkisi birkaç gün sürebilir. Patronumuz veya iş yaptığımız insanlarla, ortaklaşa çalıştığımız kişiler aramızda problemler oluşabilir. Sorumluluklarımız ve bir yandan da insanları idare etmek zorunda kalışımız bizi bir hayli zorlayabilir.

3-9 Mart haftası: Hafta başında iş konularında sorumluluklar artabilir. Oysaki pek çalışmaya gönlünüz yok gibidir. Kısa molalar vermeyi unutmayınız.10-16 Mart haftası: Riskli işlere karşı dikkatli olmak gerekiyor. Her türlü teklif veya bağlantıları çok iyi inceleyelim. Özellikle yazılı sözleşmelerde her maddeyi iyi inceleyelim. Hafta sonunda oluşacak Dolunay, çalışma evimizde meydana gelecek. Bizim de çok titiz bir şekilde işlerimizi kontrol etmemizde yarar var. Birileri bizi zora sokabilir, fazla yoğunluk yorabilir, gereksiz detaylar zaman alabilir.

17-23 Mart haftası: Ticari konularda, iş bağlantılarında, görüşmelerde ve anlaşmalarda mutlaka enine boyuna düşünmenizi gerektiren durumlara dikkat ediniz. Güneş bu hafta burcunuzda seyrine başlayacak. Bu size cesaret, özgüven ve kendinizi ifade yönünde hız kazandırıcıdır. Ortaklıklarda her iki tarafın da adil, uyumlu ve paylaşımcı olması gerekiyor. Bu hafta hem yeniliklerde ve girişimlerde bulunabilirsiniz.

24-30 Mart haftası: İş konularında yaratıcı fikirlerimiz var. Herkesten farklı düşündüğümüz tasarımlarımız, çalışmalarımızı disiplinli bir şekilde çalışarak ortaya koyabiliriz. Burcumuz üzerinde oluşacak Yeniay, bize taze enerjiler sunuyor. Ancak Mars geri hareketi nedeniyle ortaya koymak istediğimiz yenilikleri tekrar bir gözden geçirmemizde yarar var.

BOĞA MART AYI- İŞ VE KARİYER

1-2 Mart arası: Mars çalışma ve sağlık evinizde geri hareketine başlıyor. Mayıs ayına kadar sürecek bu dönemde, hem günlük hayatınızı, hem de çalışma şartlarınızı, hedefleriniz her ne ise ona göre gözden geçirmekte yarar var. Sağlık kontrollerinizi mutlaka yaptırınız. Diyetinize özen gösteriniz. Bazen detaylar arasında bütünü görmekte zorlanabilir bazen de birileriyle iyi geçinmek için kendinizden ödün verebilirsiniz. Ancak şu bir gerçek ki, çatışmak, uzlaşıdan uzak durmak kadar, kendinizden ve amacınızdan uzak durmak da, o denli yanlıştır. Bu hafta oluşan Yeniay, sadece sosyal ilişkilerde değil, ideallerimiz doğrultusunda inançla hareket etmemizde yardımcımız olacak. Bilinçli bir şekilde ilişkilerimizi, amacımızı gözden geçirmeyi de ihmal etmeyelim.

3-9 Mart haftası: Hedefinize varmak, yeni bilgiler öğrenmek, güçlü olmak arzunuz bir hayli yoğun. Enerjiniz yüksek şekilde haftaya adım atıyorsunuz. Venüs-Kova burcunda seyrine başlıyor. Yeni iş ilişkileri, farklı tarzda çalışmalar, işinize yenilikler getirmek çok önemli. İş ortaklıklarında bazı istenmeyen durumlar oluşabilir. İnatçı davranan ortağınız nedeniyle sıkılabilirsiniz.

10-16 Mart haftası: İş konularında çok önemli bir haftaya adım atıyoruz. İki etkili görünüm, hem kariyer hem çalışma hem de ortaklıklar anlamında çok dikkatlice incelemede bulunmak gerektiğini gösteriyor. Mars geri hareketini sürdürdüğü için, değişimlerde bulunmak, yenilikleri uygulamak pek kolay değil. Bir de işlerimize ağırlık vereyim derken, sağlığımızı ihmal etmememiz lazım.

17-23 Mart haftası: Mistik konularda bilgilenebilir, ruhsal anlamda başkalarına destek olabilirsiniz. Kariyer hayatınızı ciddi anlamda ilgilendiren konularda ise, yenilikçi düşünmekte yarar var. Başkalarından farklı yönde bir yeteneğiniz varsa cesur davranın ve insanların bunu görmesini sağlayın. İş ilişkilerinizi önemseyin. Bu hafta itibariyle gelişim yolunuz çalışma hayatı ve sağlığınız olacak. Bu konular işbirliğinde bulunmayı, kendinizi mutlaka bir alanda geliştirmeyi unutmayın.

24-30 Mart haftası: İdeallerimiz doğrultusunda hareket etmeli ve sosyal ilişkileri güçlü tutarak ilerlemenin önemi büyük. Sanatsal anlamda yeteneklerimizi, başka becerilerimizi istediğimiz şekilde göstermekte zorlanıyoruz. Daha sağlam ve güçlü bir şekilde kendimizi göstermemiz gerekiyor. Yaptığımız işlerin dış dünyada görülmesi, başarılı bulunması gerekiyor. İşte bunu tam olarak elde etmek için mücadele vermek zorundayız. İş ortaklıklarında sorunlarımız bizi zorlamakta.

İKİZLER MART AYI- İŞ VE KARİYER

1-2 Mart arası: iş ilişkilerinde özverinin bir sınırı olması gerektiğini düşünürsünüz. Sorumluluklarınızın farkında olarak çalışıyor ve maddi anlamda kendinizi güvende hissediyorsanız tabii ki keyfiniz yerindedir. Tam tersi bir durum söz konusuyla iyi niyetin bazen bir işe yaramadığını düşünebilirsiniz. İş konularında etkili olacak Balık burcundaki Yeniay, hedef anlamında bilinçli gözden geçirmelerin bir hayli önemli olduğunu vurgulayacak.

3-9 Mart haftası: Fikirlerinizi paylaşacağınız, bir grup içinde yeni trendleri takip edeceğiniz enerjiler, size farklı ufuklar açabilir. Kurulan dostluklar iş anlamında da etkili olabilir. Hafta sonuna doğru, mevcut işinizi ve asıl yapmak istediklerinizi gözden geçiriniz. Ancak durum gösteriyor ki, işiniz görülsün istiyorsanız çok akıllıca yol almak lazım.

10-16 Mart haftası: Hatanın ikinci günü, işimizi pratik ve organize bir şekilde yapmak durumundayız. Yoğunluk yüksek. Ancak bunlar bizim pek de hoşumuza gitmiyor. Kendimizi kısıtlanmış gibi hissedebiliriz. Bir de iş ilişkilerindeki tatsızlık canımızı sıkabilir. Hafta sonunda oluşan Dolunay, iş anlamında bizi tatmin etmeyen durumları öne çıkartıcı gözükmekte

17-23 Mart haftası: İş konularında mutlaka iyi düşünmek, sorumlulukları es geçmemek, işinizde başarıyı hedeflemek gerekiyor. Dikkatsiz, özensiz, aşırı hassas şekilde durumları ele almamak gerekiyor. Mesleği soyut alanlarda olan kişiler için başarılı girişimler söz konusu. İşinizde geleceğinizi mutlaka gözetmelisiniz. Güneş koç burcunda seyrine başlayacak. Bu, sizi sosyal hayatta bir hayli etkili kılacaktır. Amacınıza uygun şekilde girişimlerde bulunabilirsiniz.

24-30 Mart haftası: Kendinizi göstermek ve garantide hissetmek için girişimlere ağırlık vermekte yarar var. Ancak beklentiler konusunda sabırlı olmak gerekiyor. Bu hafta Yeniay Koç burcunda oluşacak. Bu sizler açısından kendinizi sosyal anlamda ve hedeflerinizi gerçekleştirme yönünde kuvvetlendiricidir. İş anlamında orijinal becerilerinizi ortaya koyabilmek için mücadele etmelisiniz.

YENGEÇ MART AYI- İŞ VE KARİYER

1-2 Mart arası: İş hayatınızla ilgili konularda hem görüşlerinizi paylaşacağınız hem de sizi destekleyebilecek kişilerle bir araya gelebilirsiniz. Güvenceye önem verecek, ancak iyi niyetinizin de kullanılmasını istemeyeceksiniz. Davranışlarınız uyumlu, ılımlı olacak. Aynı şekilde insanların da size olumlu hislerle yaklaşmanızı bekleyeceksiniz.

3-9 Mart haftası: Kendinizi güçlü bir şekilde ifade etmek, bilgi ve tecrübelerinizi başkalarıyla paylaşmak niyetindesiniz. Özellikle sizin yeteneklerinizi fark eden kişilerle bir araya gelerek paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

10-16 Mart haftası: İş anlamında kendinizi güçlü bir şekilde lanse edebilmenizi sağlayan enerjiler mevcut. Sizin için gerekli olanın farkındasınız. Fakat sizi rahatsız eden konu, insanların sunduğu tekliflerin veya önerdikleri şartların, sizin kafanızın içindeki kriterlere uymayışı. Siz de doğal olarak risk almak istemiyorsunuz. Bu hafta oluşacak Dolunay, iş hayatınız, çevrenizle alakalı meselelerin bir hayli önemli olduğunu gösteriyor. İnce eleyip sık dokuyorsunuz. Sistemsiz ve gayri ciddi bir iş ve ilişkiler sizi bir hayli zorluyor. İşinize odaklanmakta güçlükler yaşanabilir.

17-23 Mart haftası: İş anlamında özellikle hafta içinde dikkatli olalım. Fazla zora gelemeyeceğiz. Çabuk tepki gösterebiliriz. Bizi tatmin etmeyen durumlar, fevri çıkışlara neden olabilir veya üzerinizde baskı yaratabilir. İş anlamında Güneş-Koç burcu geçişi, sizlerin çok dikkatli olmasını gerektiriyor. Ancak ben bu geçişin sizi başarılı kılacak cesaret gücünü arttırıcı olduğunu söylemeliyim. İşini bilen kaptan misali. Biz de akıllı davranırsak, yükseler özgüvenimizle başarılı girişimlerde bulunabiliriz. Kuzey düğüm Terazi burcunda ilerliyor. Böylece iş alanında sert, taviz vermez hallerimiz son eriyor. Geleceğimizi düşünerek işbirliğinde bulunmamız önem taşıyor. Yuvamızda huzur olduğu sürece, işimizde başarıya ulaşabiliriz.

24-30 Mart haftası: Bu hafta Yeniay-Koç burcunda oluşacak. İş konuları, mesleki kariyerimizle alakalı konularda kendimizi ifade etmek, girişimlerde bulunmak isteyeceğiz. Bir yandan aktif olmamız diğer taraftan da kurallara, sisteme uymamız gerekecek. İş girişimlerinde güven duygumuz çok önemli. Baskıdan hoşlanmıyoruz. Buna göre değerlendirmede bulunacağız. Yenilikler gündeme gelebilir.

ASLAN MART AYI- İŞ VE KARİYER

1-2 Mart arası: Her ne kadar Pazar gününe denk gelse de, 2 Mart tarihindeki görünüm iş hayatımızla ilgili konularda bizi bir hayli baskı altına alabilir. Öyle yorgunuzdur ki, tüm gün evde dinlenmek isteriz. Bazı yanlışlar veya aksaklıklar nedeniyle mesaiye kalabiliriz. İnsanları idare etmekten, buna karşılık istediğimiz gibi hareket etmemekten dolayı canımız sıkılır.

3-9 Mart haftası: Çalışma hayatınızla ilgili konularda dikkatsizlik, dağınıklık, fazla çalışmanın neden olduğu yorgunluklar görülebilir. Molalar önemli, bir de lütfen sağlığınıza dikkat ediniz. İş ortaklıklarında hafta sonu baskılar söz konusu olabilir.

10-16 Mart haftası: Çalışma hayatımızla ilgili görüşmelerde özellikle yazılı ve sözlü olarak bize sunulan tekliflere, şartlara, çalışacağımız ortama dikkat edelim. Bu hafta birçok detayla uğraşmak zorunda kalabiliriz.

17-23 Mart haftası: Bu hafta iş hayatımızı ilgilendiren konularda etrafımızda bulunan kişilerle ilişkimiz önemli. Enerjimiz gayet yüksek. Değişik insanlarla tanışabiliriz, görüş alışverişinde bulunabiliriz. Bunlar bizden farklı karakter yapısında olabilirler. Hızlı ve aktif bir şekilde hareket ederken, başkalarına da önem vereceğiz. Hafta sonuna doğru Kuzey düğüm burcumuzla uyumlu görünüm yapan Terazi burcunda etkili olmaya başlıyor. Çevre değişimleri gelişimimiz anlamında önem taşıyacak. Güneş Koç burcu ilerleyişi sayesinde gayet cesur ve girişken olacağız.

24-30 Mart haftası: İş hayatınızdaki paylaşımlar, birlikte çalıştığınız insanlarla olan iletişim yapmak zorunda olduğunuz görevler ve hepsinden önemlisi sağlığınız bu haftanın öne geçen konuları arasında yer alacak. Koç burcunda oluşacak Yeniay, değişime açık, yeniliklerde bulunmaya gönüllü olmanızı sağlayacak. Bir yolculuk, görüşme tekrar gündeme gelebilir. Bu arada yine sağlığınıza özen göstermenizde ve tedavinizi yaptırmanızda yarar var.

BAŞAK MART AYI- İŞ VE KARİYER

3-9 Mart haftası: Bu hafta Venüs-Kova burcunda seyrine başlıyor. Çalışma evinizde etkili olacak bu geçiş süresince iş arkadaşlıklarında bazı istenmeyen durumlar oluşabilir veya belirsizlikler canınızı sıkabilir. İş koşullarının yoğunluğu zaman zaman sizi zorlayabilir. İşinizin toplumsal alandaki yeri çok önemli. Kendinizi ve yaptığınız işi sabırla tanıtmalısınız. Sorumluluklarının sizin gibi farkında olmayan kişilere ulaşmakta, işleri düzenlemekte zorlanabilirsiniz. Bu haftaki enerjiler, işinizdeki yeniliklerin, kurulan bağlantıların önemini vurguluyor.

10-16 Mart haftası: İş konularında zorluk yaratabilecek enerjilerle baş edebilmek için, hem titiz bir incelemeye ihtiyaç var hem de bilinçli düşünmek zorundayız. Mali konular bizim için bir hayli önemli. İş tercihlerimizde veya mevcut işimizde iletişim problemleri ve finansal konular üzerinde duracağız.

17-23 Mart haftası: Eğer bir ortaklık düşünüyorsak veya bir sözleşme, taahhüt altına gireceksek, şartları mutlaka bilinçli bir şekilde ele almamızda yarar var. Yenilik ve değişimler iş hayatında söz konusu olabilir. Yaptığımız işe göre, bu değişimlerin olumlu veya zorlayıcı yanları bulunabilir. Eğer biz sezgilere, mistik faaliyetlere, şifalandırma, tasarım ve sanatsal konulara dayalı bir iş yapıyorsak işlerimiz başarılı şekilde yürür. Bunun dışında hesap kitap işine dayalı mesleklerde tabii ki dikkatli olacağız.

24-30 Mart haftası: Hedeflerimiz gerçekleştirmek amaçlı bilgilenmeye, uzmanlaşmaya önem vereceğiz. Çıtamızı her seferinde yükseğe çıkarır ve sabırla çalışırsak tabii ki başarılı oluruz. Bunun yanı sıra mali konular ve işimizdeki özgürlüğümüz de önem taşıyor. Kazançlı çıkacağımız ve hakkımızı alacağımız bir ortam arzuluyoruz. Düşündüğümüzde iş şartlarımız bizi yoruyor ve getirisi de pek tatmin edici değil. Fakat devam etmek durumundayız.

TERAZİ MART AYI- İŞ VE KARİYER

1-2 Mart arası: Çalışma hayatınızı ilgilendiren konular üzerinde güvencenin bir hayli önemi var. Siz işiniz söz konusu olduğunda, özverili çalışıyorsunuz. Elinizden geldiğince işinize dört elle sarılıyorsunuz. Ancak otoritelerin de bunun takdirini bilmeleri ve size karşı dürüst davranmaları gerekecek. İşte bu iki gün boyunca bunları şöyle bir kafanızın içinde gözden geçireceksiniz. Ayrıca sağlığınıza da özen göstermelisiniz. Balık burcunda oluşacak Yeniay, çalışma hayatınızla ilgili konularda etkili olup, özellikle sanatsal, mistik, artistik, insanlara hizmet konularında önem taşıyor. İşimizi gönülden yapmaya gayret ediyoruz. Ancak tabii ki işin koşulları, çalışma hayatının kendi içindeki zorluklarını da biliyoruz. İşte bu Yeniay, bu konularda durumumuzu gözden geçirmemizde de etkili olacaktır.

3-9 Mart haftası: Hafta başında iş hayatımızla ilgili konularda dikkat dağınıklığı, özverili çalışma, başkalarını idare etme, yardımcı olma yönünde etkili bir görünüm var. Bitirilmeyen işler eve taşınabilir. Rahatlamanızı, enerjinizi yükseltmenizi, stresten etkilenmemenizi sağlayacak meditasyon, yoga, alternatif yöntemler size iyi gelebilir.

10-16 Mart haftası: Bu hafta çalışma hayatımızla ilgili konularda mutlaka bitirilmesi gereken işlere öncelik tanıyalım. Başkalarına yardımcı olayım derken gereksiz işler yüzünden zor durumda kalmayalım. Pratik olmamız gerekiyor. Aklımız bazen karışabilir. İşimiz gereği bir hayli yorulabiliriz. Yarım kalan işleri tamamlamak, sağlığımıza da dikkat etmek şart. Başak burcunda oluşacak Dolunay, iş ve duygusal anlamdaki meseleler yüzünden zorlandığımızı işaret ediyor.

17-23 Mart haftası: İş konularında Merkür-Balık burcu seyri bir hayli etkili olacak. Bu hafta devreye girecek bu geçişte işlerinizi çok iyi takip etmelisiniz. Dalgınlık, dağınıklık, bir işi yaparken başkaları nedenli zaman kaybetmekten kaçınınız. Sezgiye, şifaya, sanatsal becerilere yöneltici olan bu geçişte disiplin çerçevesi dahilinde planlı çalışmayı ihmal etmeyiniz.

24-30 Mart haftası: İş konularında etkili bir haftaya adım atacağız. Mesleki kariyerimizi ve yaptığımız işin niteliği, bizi tatmin edip etmediği üzerinde düşüneceğiz. Mekanik ve teknik anlamda bilgimizin yeterli olması gerekiyor. Medya ve yayıncılık, işimizle ilgili sunum ve paylaşımlarda önem taşıyor. Sadece iş değil günlük tempoda da bunu önemseyeceğiz ve etkili olmak isteyeceğiz.

AKREP MART AYI- İŞ VE KARİYER

1-2 Mart arası: Kendinizi güçlü ve güvende hissetmek isteğiniz, bu iki gün boyunca yüksek olacak. Zaten siz dürüst davranışlarla karşılaştığınızda, elinizden geldiğince herkese yardım etmektesiniz. Yeter ki, davranışları ve düşünceleri bir olsun, ben o zaman iyimser yaklaşabilirim diye içinizden geçireceksiniz. Görüşleri sizinle aynı yolda olan kişilerle görüş alışverişinde bulunabilirsiniz. Kariyerinize bir hayli önem vermektesiniz.

3-9 Mart haftası: Bir şeyler üretmek, temelini sağlamlaştırmak, kendinizi tecrübeli olduğunuzu alanlarda göstermek isteyeceksiniz. Ev içinde uğraşılar edinebilirsiniz. Bunları başkalarıyla paylaşarak kendinizi geliştirebilirsiniz.

10-16 Mart haftası: Hedefimize varmamızın, isteklerimizi elde etmemizin önüne geçen, son zamanlarda bir hayli zorlayan Mars geri hareketi nedeniyle, iş hayatında odaklanma sorunları yaşıyor olabiliriz. İşimizdeki teknik sorunlar, yavaşlıklar, mecburen bizi düşünmeye sevk ediyor. Birçok güçlükle uğraşmak zorundayız. Ailevi konular da bunlara dahil. Bizim elimizde olmayan gecikmeler bizi yorabilir. Başak burcunda oluşacak Dolunay, hedeflerimizi tekrar ele almamızda önem taşıyor.

17-23 Mart haftası: Yaratıcı tarzda yeteneklerimizi ifade edebileceğimiz çalışmalara ağırlık vereceğimiz Merkür-Balık burcu seyrinde ticari konularda mutlaka dikkatli olalım. Hesap hataları yapmayalım. Mistik konularla ilgilenebiliriz veya bu yönde faaliyetlerde bulunabiliriz. Güzel konuşma ve yazı, güçlü sezgiler, sanatsal yaratıcılık, insanlara yardımcı olma yönündeki mesleklerde başarılı çalışmalar verilebilir. Güneş-Koç burcu seyri, çalışma hayatımızla ilgili konularda etkili olacak. Bir yandan detaylı işlerle uğraşacağız diğer yandan aktif ve cesur bir şekilde kendimizi öne sürmek isteyeceğiz. Üzerimize gelinmesinden veya bizi sıkboğaz etmelerinden hoşlanmayacağız. Kuzey düğüm Terazi burcunda ilerliyor. Bu durum ilişkiler ve iş ortaklıklarında mantıklı düşünmek, işbirliğinde bulunmak, adil davranmak gibi konularda bize gelişim dersi veriyor.

24-30 Mart haftası: İş konularında etkili olacak Koç burcundaki Yeniay, bazı baskıları, yılgınlıkları devre dışı bırakmak ve kendi isteklerimizi öne sürmek yönünde bizi itekliyor. Ne olursa olsun kimliğimiz ve beklentilerimiz önemli. Anlıyoruz ki, biz sistemin insanı olmaktan yorulduk. Çalışıyoruz, çabalıyoruz ancak gereksiz kurallar, adım kayırmalar, ikinci plana itilmeler bize göre değil. Biz de hem durumumuzu hem de isteklerimizi öne sürmekten yanayız. Ancak şunu belirteyim. Mars geri hareketini sürdürmekte. Onun için biraz daha dikkatli hareket etmek ve iş ilişkilerinde dengeyi korumak durumunda kalabiliriz.

YAY MART AYI- İŞ VE KARİYER

1-2 Mart arası: Atılımda bulunmak, tek başına ilerlemek zor gözüküyor. Rutin hayatımızı sürdüreceğiz ve başkalarıyla iyi geçinmenin yollarını arayacağız. Merak etmeyiniz, hepimiz bu etki altındayız. Birileri de sizinle iyi geçinmeye çalışacaktır.

3-9 Mart haftası: işlerinizi çok iyi takip ediniz. Yenilikleri işinizde uygulama yönünde etkili enerjiler mevcut. Sağlık, psikolojik ve fiziksel rahatlama, meditasyon, yoga, spa, astroloji gibi alanlar bir hayli ilginizi çekebilir. Venüs-Kova burcunda seyrine bu hafta başlıyor. Sizin için çevrenizle olan temasınız ve işinizi geliştirme anlamındaki ilişkilerin bir hayli önemi olacak.

10-16 Mart haftası: Mars geri hareketi hem hedeflerimizi gerçekleştirmek hem de etrafımızdaki insanlarla iyi geçinmek gerektiğini gösteriyor. Yenilikte bulunmak hevesimiz gayet yüksek. Ancak kararsız kaldığımız noktalar da var. Bekleyelim demek işimize gelmiyor. Bu hafta tekrar bir gözden geçirmede bulunarak eksiklerimizi tamamlayalım. Kariyer hayatımızla ilgili konularda etkili olacak Başak burcundaki Dolunay, işimizden memnun olmadığımız, kendimizi ikinci plana itilmiş gibi hissettiğimiz duyarlılıkların işaretçisi. Bu yüzden de huzursuz olabiliriz.

17-23 Mart haftası: İş hayatımızla ilgili meseleleri tekrar kendi içimizde gerçekçi bir şekilde ele almalıyız. Bu haftadan itibaren Kuzey düğüm dediğimiz ruhsal gelişim yönündeki derslerimiz hedeflerimiz ve aşk hayatımızla ilgili konularda etkili olacak. Dengeli, uyumlu ve mantıklı kişilerle işbirliği yapmayı öğreneceğiz.

24-30 Mart haftası: Bu hafta yeteneklerimizi sosyal alanda farklı şekilde sunabilir, işimizle alakalı görüşmelerde bulunabiliriz. Paylaşımlar, sizin hem işinizi hem kendinizi tanıtımınızda faydalıdır. Sizin yaptığınız iş veya becerilerinizle ilgilenen kişilerden destek görebilirsiniz. Cazip tekliflerle karşılaşabilirsiniz. Bunlar çok fazla yeterli olmasa da, en azından umudunuzu yükseltir.

OĞLAK MART AYI- İŞ VE KARİYER

1-2 Mart arası: Mayıs ayının üçüncü haftasına kadar etkili olacak Mars geri hareketi bu hafta başlıyor. Bu durum, kariyer hayatınızı ilgilendiren konularda çok fazla girişken, atılımcı, dediğim dedik tarzda hareket etmenizin önüne geçebilir. Karşılıklı anlaşmak, uzlaşıdan yana olmak gayet akıllıcadır. Bu dönemde otoriteler de size karşı aynı şekilde davranmak zorundadır. Ne de olsa bu geçiş tüm burçları etkiliyor. Ekip ve ortaklık çalışmalarında işin başarısı adına hareket etmek zorundayız. Bencilce hareket edemeyeceğiz. Bu süreçte işlerinize ağırlık veriniz ve disiplinli çalışınız.

3-9 Mart haftası: Hafta başındaki enerjiniz, gayet dikkatli bir şekilde işlerinize odaklanmanızı sağlarken, gücünüzü kanıtlamak, dönüşüm ve yenilikte bulunmak arzunuz da bir hayli öne çıkıyor. Hem ılımlı hem de ciddi bir şekilde kendinizi ifade edebilirsiniz. Gizli ilimler, çeşitli ruhsal çalışmalar, sanatsal konularda olumlu etkiler mevcut.

10-16 Mart haftası: İş girişimlerinde özellikle ilişkilerimizi mantıklı bir çizgide sürdürmemiz gerekiyor. Mars geri hareketinde otoritelerle ve dış dünyada huzur bulmanın yolu biraz da böyle davranmakla mümkün. Zaten sizin de çatışmak gibi bir niyetiniz yok. Başak burcundaki dolunay, çalışma hayatınızla ilgili konularda yeteneklerinizi öne çıkartıyor.

17-23 Mart haftası: İş evimizin yöneticisi Merkür-Balık burcu seyri, hedeflerimizin bilinçli bir şekilde farkında olmamız gerektiğini gösteriyor. Mistik konular, sanatsal becerilerimiz, insanlarla olan samimiyetimizi sürdürürken, hayati anlam taşıyan konularda gözümüzü de dört açacağız. Güneş Koç burcunda ilerliyor bu hafta. Ailevi ve yuvamızla ilgili konular üzerinde etkin rol oynayacağız. Kuzey düğüm Terazi burcunda bize kariyer konularında işbirliği yapma, mantıklı kararlar verme, nazik ölçüler dahilinde başkalarıyla irtibatta bulunma yönünde gelişim dersleri verecek.

24-30 Mart haftası: Çalışma evimizin yöneticisi Merkür, iş ortaklıkları ve fikirlerimizi başkalarına iletme yönünde önem taşıyor. Geniş açıdan ve zamanlamayı iyi tespit edebilirsek, olumlu görüşmelerde bulunabiliriz. Bunları Mynet sitemizde günlük yorumlarda geniş şekilde açıklayacağım. Dikkat etmemiz gereken bir görünüm var. 29 Mart tarihinde oluşuyor. Otoritelerle ilişkilerimize dikkat etmemiz yönünde bizi uyarıyor.

KOVA MART AYI- İŞ VE KARİYER

1-2 Mart arası: İş amaçlı girişimleriniz için sabırlı olmanız gerekiyor. Karşınıza çıkabilecek tekliflerin doğruluğu veya size olabilecek fayda ve zararlarını mutlaka gözden geçiriniz. Güveninizi sarsabilecek kişiler nedeniyle biraz sıkılabilirsiniz.

3-9 Mart haftası: Hafta sonuna doğru iş konularında biraz sıkılabiliriz. Gelişmek, yeteneklerinizi mutlaka bir alanda göstermek için çaba sarf edeceksiniz. İş ilişkilerinde zorlanma yaşanabilir. Sınırını bilmeyen kişiler sizi bir hayli sinirlendirebilir. Sakin olmamızda yarar var. Gelişim yolunuz işiniz ve toplumsal ilişkileriniz. Sizi baskı altına almaya çalışacaklar. Ancak Venüs burcunuzda ilerliyor. Bunlarla baş edebilecek gücünüz var.

10-16 Mart haftası: İş hayatımızı ilgilendiren her konuda düşüncelerimizi çekinmeden söylemek, uygulamak istediklerimizi kabul ettirmekten yanayız. Ancak patron konumundaki kişiler veya iş için görüştüğümüz insanlarla esnek tarzda, akıllıca irtibatta bulunmalıyız. Onlar bizim gibi düşünmeyebilir. Ayarlamayı iyi yapalım.

17-23 Mart haftası: Bu hafta iş hayatımızla ilgili konularda hem bize gerekli olan miktarı hem de iş koşullarımızı bir daha ele almakta yarar var. Daha önce görüştüğümüz kişilerle tekrar bir araya gelebilir, şartlara göre yapacaklarımızı tespit ederiz. Ancak çok dikkatli olalım, dağınık şekilde hareket etmeyelim. Ne yaptığımızı bilirsek, bizi yanıltmalarına izin vermemiş oluruz. Öğrenme gelişim, büyüme, farklı insanlarla tanışma ve kendimizi geliştirme anlamında Kuzey düğüm-Terazi geçişi bu hafta devreye giriyor. Hafta içinde Güneş-Koç burcunda bildiklerimizi gösterme, cesur hareket etme ve kararlar alma, kendimize güven anlamında destek veriyor.

24-30 Mart haftası: Girişimde bulunma ve bağlantılarda bulunma ve uzmanlık alanımızla ilgili yeteneklerimizi ifade etme yönünde olumlu enerjilere sahibiz. Ancak bizim asıl isteğimiz kariyer anlamında yükselmek. Bu açıdan bir hayli mücadele veriyoruz. Dış şartlar ve bize sunulan imkanlar, önümüze çıkan fırsatlar bizim istediğimiz anlamda olmadığı için, mevcut duruma katlanmak zorundayız. Özgür çalışmaktan yanayız.

BALIK MART AYI- İŞ VE KARİYER

1-2 Mart arası: Yetenekli olduğunuz konularda kariyer anlamında umudunuz yükselecek. Eninde sonunda başarı merdivenlerini tırmanacağınızdan şüpheniz yok. Sezgileriniz öylesine etkili ki, bir durumun sonucunu hemen görebiliyorsunuz. Bu özellikleriniz sizi mistik konularda, sanatsal alanda ve sosyal hayatta söz sahibi yapabilir.

3-9 Mart haftası: Hafta başında dikkatli ve gayet ciddi bir şekilde işlerinizi organize etmenizde yarar var. Enerjiler, sosyal anlamda güçlü kişilerle kurulacak bağlantıların etkili olacağını gösteriyor. Hedefinize varma konusunda güven duygunuz çok önemli. Bir de lütfen, hiç kimsenin sizi, sizin kadar düşünmeyeceğini, işlerinize sıkı sıkıya sarılmanızın önemli olduğunu unutmayınız.

10-16 Mart haftası: Görüştüğümüz kişilerle iş anlamında veya bir takım yeniliklerle ilgili olarak her şey yerli yerine oturmayabilir. Kafamızın içindeki planları tekrar gözden geçirmemiz iyi olacaktır. Aslında bizim düşündüğümüz, öne sürdüğümüz görüşler gayet mantıklı fakat şu sıralarda birçok nokta soru işareti uyandırıyor. Bu da bizi iş anlamında yoruyor.

24-30 Mart haftası: Bu hafta hedef olarak belirlediğiniz işleri gerçekleştirebiliriz. Ancak kimlerle temas edeceksek bu kişilerin ne kadar güvenilir olduklarına dikkat edelim. İş konularında her durumu kontrol etmekte, incelemekte yarar var. Bazı teklifler alabiliriz veya daha önce görüştüğümüz kişilerle tekrar bir araya geliriz. Fakat yine de sağlama basmaya çalışalım 

 

 

 

 Bu habere hiç yorum yapılmamış. ilk yorum yapan sen ol !
 • SİYASET
 • GÜNCEL
 • KÜLTÜR
 • SPOR
 • DÜNYA
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10

GÜNÜN HABERLERİ

YAZARLAR

baslik