Habeler, haber
DOLAR
2,90 / 1,86
EURO
3,20 / 1,52
ALTIN
104 / 1,63
BİST100
75,960 / -1,25
Güneşli
İzmir: Güneşli
33°
 • NAMAZ
  VAKİTLERİ
 • HAVA DURUMU
 • ÜYELİK GİRİŞİ

Günlük Burç Yorumları-28 Ekim 2012

Günlük Burç Yorumları-28 Ekim 2012
Eklenme : 27 Ekim 2012 17:30    Güncelleme : 16 Eylül 2014 1:00    Okunma :

28 ekim 2012 günlük burç yorumları, 28 10 2012 burçlar, 28 ekim 2012 akrep burcu yorumu, 28 ekim 2012 aslan burcu yorumu,28 ekim 2012 balık burcu yorumu,28 ekim 2012 başak burcu yorumu,28 ekim 2012 boğa burcu yorumu,28 ekim 2012 ikizler burcu yorumu, 28 ekim 2012 koç burcu yorumu,28 ekim 2012 kova burcu yorumu, 28 ekim 2012 oğlak burcu yorumu,

28 Ekim 2012 Koç Burcu Yorumu
Aşktan yana olan şansınızı bu tür sorumsuz davranışlarınızda geri tepmemelisiniz. yine bu dönem içinde sürpriz dost ziyaretlerine kendinizi hazırlıklı tutmalısınız. Beklemediğiniz kimseler size kalıcı misafir olarak gelebilirler. Şayet iş hayatında veriminizin düştüğünü görürseniz hemen harekete geçmeli ve daha çok yoğunlaşmaya çalışmalısınız. Aksi taktirde iş vereninizin gözüne herkesten daha çok çarpabilirsiniz. Karşılaşacağınız olaylar ve karşınızdaki insanın tepki ve davranışları yüzünden, küçümsediğiniz bir kimse hakkında yanıldığınızı anlayabilirsiniz. Kendiliğinden gelen destekler ve yardım teklifleriyle karşılaşabilirsiniz.

28 Ekim 2012 Boğa Burcu Yorumu
Harcamalarınız oldukça artacaktır. Maddi gelirinizin üstünde bazı borçlara girmiş olabilirsiniz. Bu borçların ödenmesinde bu ay bir hayli zorlanacaksınız. Kişisel yönleriniz bu devrede daha ağır basacaktır. Bu sebeple öncelik tanıdığınız işlerinizi halletmek için ısrar edeceksiniz. Bilinçli bir şekilde hedeflerinizi takip ettiğinizde başarı oranınızın bir hayli fazla oluşu sizi de şaşırtabilir. Sizi şaşırtacak bir haber almanız ihtimali güçlü. Bunu saklı tutmayıp, tartışmaya açmalısınız. Önemli bir toplantıda ya da bir eğlencede bulunabilirsiniz. Bu gibi durumlarda ciddi konulardan da uzak durmalısınız.

28 Ekim 2012 İkizler Burcu Yorumu
Şansınızın desteği ile olaylar lehinize gelişmeye devam edecektir. Yalnız kişisel yeteneklerinize öncelik tanımaya çalışmalısınız. Başarılarınızın keyfini çıkartabilirsiniz. Bunun yanında aşk hayatınızda gözle görülür bir hareketlenme olacaktır. şayet bir sevdiğiniz yoksa bu dönem içinde şansınızı zorlamanızda bir sakınca yok. Ne istediğinizi, ne beklediğinizi tam olarak adlandıramayabilirsiniz. Size her şey sıradan ve son derece tatsız gelebilir.Gerilerseniz her şeyi kaybetmeniz kaçınılmaz olur. Sizde takıntı haline gelmiş fikirlerden, eskimiş ve size engel olan duygusal ilişkilerden kurtulabilir, hepsinin üzerine bir sünger çekebilirsiniz. Harekete geçmekte geç kaldığınız işler için hemen davranmazsanız pişman olabilirsiniz.

28 Ekim 2012 Yengeç Burcu Yorumu
Bir birlikteliğiniz varsa aranızda geçmiş olan ufak tatsızlıkları halledebildiğiniz gibi bir birinize daha yakın bir dönem geçireceksiniz. Ayrıca bu dönemde resmi dairelerle olan ilişkileriniz ilk döneme nazaran daha verimli ve sağlıklı olacaktır. Yalnız aceleciliğiniz bu dönemde de devam edecek. Bu nedenle iş ve genel yaşamınızda girişeceğiniz yeni atılımlarda daha dikkatli olmalısınız. Karşı cins ilişkilerinizde anlaşmazlık veya kavgalar yaşayabilirsiniz. Bu belki küçük bir sebepten kaynaklanabilir. Siz bir erkekseniz çok hareketli ve çevrede dikkat çekici bir dönem yaşayabilir ve içinde olduğunuz bir toplumun yıldızı olabilirsiniz. Size gelen bir teklifi reddetmeniz olasıdır.

28 Ekim 2012 Aslan Burcu Yorumu
Çevrenizde gelişen tatsız olaylar sizi de etkileyecektir. Hatta olayların içinde bulunmak zorunda kalabilirsiniz. Yakınlarınız ile ilgili olacak bu sorunlar bir dönem devam edecek. Fakat sonucunda olayları yaşça büyük birisinin halletmesi ile rahatlayacaksınız. Yine bu dönemde gizli düşünceler ve fikir sabitliği de sizi epey zorlayacak. Sıkıntısız bir gün geçireceksiniz, genelde memnunluk ve mutluluk hisleriniz yoğunlaşacak. Bazı Aslanlar öğleden önce saygınlık kazanacaklar. Yaşamınızla ilgili endişeler azalıyor uzaklaşıyor ve rahatlıyorsunuz. Öğrendiklerinizin ve eğitiminizin size yarar sağladığını göreceksiniz. Genelde şansınızın iyi olduğu bir dönemdesiniz. Bir beklentiniz fazla zorlanmadan kendiliğinden gerçekleşecektir.

28 Ekim 2012 Başak Burcu Yorumu
Aşk ve sevgi konularında bu gün oldukça verimli geçecektir. Bunların yanında özellikle de aile fertlerine karşı düşüncesiz ve kızgın davranışlarda bulunabilirsiniz. Sinirli ve saldırgan hareketler bu dönem yoğun geçecektir. Özellikle de kendinizi kanıtlama isteğiniz artacak ve ilişkilerinizi bu düzeyde davam ettireceksiniz. Başka günlere göre bu gün daha sakin ve huzurlu gibisiniz, sabır ve çalışkanlık sizi amacınıza götürebilir. Bugün sorumluluk alabilirsiniz, toprakla ilgili konularda veya ev ve arsa işlerinde başarılı olabilirsiniz, bu konum kendinizi yalnız daha rahat hissedeceğinizi gösterir. Birden fazla konuyla ilgileniyorsanız bu dönemde birisi öncelik kazanacak ve konunun üstüne disiplinle eğilerek başarı sağlayacaksınız.

28 Ekim 2012 Terazi Burcu Yorumu
Sosyal yöndeki hırslarınız öne çıkacaktır. Bu hırslarınızı kontrol etmenizde yarar var. Çünkü elinizdeki kozları kullanabilir ya da yanlış bir zamanlama ile gereksiz yere riske girebilirsiniz. Bu tür aksaklıklardan dolayı canınızın sıkılmasını istemiyorsanız daha temkinli olmanızda yarar var. Aşk hayatınız durağan geçebilir. Savurganlık yapmayın içinde bulunduğunuz etkiler sizde ilaçlara düşkünlük gibi bir sonuç ortaya çıkarabilir, mutsuzluk hissine kapılabilirsiniz. İşte bir hissi ihtilaf görülebilir veya resmi dairelerde zorluklar çıkabilir. İşlerinizi veya sorumluluklarınızı ertelemeyin. Kararsızsınız ve rahatsız edici bir değişiklik yaşayabilirsiniz ama bu değişim sizin dışınızda olacaktır. Evle ilgili sorunlarınız olacak ve zorluklarla karşılaşacaksınız.

28 Ekim 2012 Akrep Burcu Yorumu
Hareketliliğiniz ve faaliyetleriniz oldukça düşecek. Aldığınız bazı başarıların keyfine varmak isteyeceksiniz. Bu da sizi biraz tembelleştirebilir. Hatta faaliyetsizlik veya kaprisli isteklerde bulunmanız dostlarınızı gücendirebilir. Bunun yanısıra enerjinizi boşa harcama eğilimlisiniz. Özellikle de sevdiğiniz kimseye karşı huysuz davranabilirsiniz. Sevindirici bir buluşma olurken, yeni fikirler ve planlar öne çıkacaktır, herşeyi yeniden yapılandırmak isteyeceksiniz. Bir seyahati düşünebilirsiniz . Bazılarınız mutlu beraberlikler kurabilirsiniz fakat bunlar geçici olacaktır avantajınız bulunduğunuz durumu hemen kavramak olacaktır. Şans oyunlarından küçük de olsa kazanç sağlayabilirsiniz. Çevrenizde sizi pohpohlayan kimseler olabilir bunlara fazla önem vermemeye çalışın.

28 Ekim 2012 Yay Burcu Yorumu
Gereksiz risklerden kaçınmanız maddi yönden uğrayabileceğiniz büyük bir zarardan kurtulmanıza yardım edebilir, dönemin sonunda size cazip gelen bir yatırım teklifi alabilirsiniz. Elinizdeyse bu teklifi mümkün olduğunca ertelemenizi tavsiye ederim. daha uygun bir zamanlama ile yeniden gündeme gelecek bu teklif daha sağlıklı sonuçlar verebilir. Bağımsızlık ve özgürlük sevgisi hislerinizi yoğunlaştıracak, bu yüzden çevreye ya da belirli kişilere karşıt tutum ve fikirler üretebilirsiniz. Bugün davranışlarınızda saygısızlık, abartma ve acelecilik olabilir ve bu yüzden iyi fırsatları kaçırabilirsiniz. İnançsal veya politik tartışmalar yaşayabilirsiniz. Bu gece midenize dikkat etmelisiniz.

28 Ekim 2012 Oğlak Burcu Yorumu
Yakın dostlarınızın sorunları gizli düşmanlıklara dönüşebilir. Onun sizin davranışlarınızı anlayacağını hatırlatmalıyım. Bu sebeple önemli bir gerginlik yaşayacaksınız. Çünkü heyecanlı oluşunuz duygusal reflekslerinizi kontrol edemediğiniz anlamına geliyor. Böylelikle istenmeden vazgeçmeye bakın. Bazı sorunların çözümü için elinizden bir miktar para çıkabilir. Çözümler ise umduğunuzdan da zor olacaktır. İdealistsiniz, etik ve sosyal fikirlere daha fazla açık olmak istiyorsunuz ama başkaları tarafından teşvik edilmeyi bekliyorsunuz. Değişiklik isteğinizin yoğun olmasından dolayı bir seyahat veya uzun vadeli bir plan yapabilirsiniz. Eliniz bu ara çok açık ama doğru kişiyi kırmazsanız az zorlamayla kazanç ve çıkar sağlayabilirsiniz. Sonuç olarak hayalleriniz ve beklentilerinizin gerçekleşmeleri için olumlu bir devredesiniz.

28 Ekim 2012 Kova Burcu Yorumu
Bazı sorunlarla uğraşırken kendi planlarınız aniden bozulabilir veye onları ertelemek zorunda kalabilirsiniz. Bu huzursuzluktan aşk hayatınız da nasibini alabilir. Bunun önlemek ise size kalmış. Sevdiğinizi bu tür sorunlara bulaştırmamalısınız. Hatta elinizden geldiğince onu bu olaylardan uzak tutmanızı tavsiye ederim. Ayrıca bu dönem şans oyunlarından uzak durmanız da doğru olacaktır. Daha düne kadar sıkıntı veren olaylar işte kendiliğinden çözümleniyorlar. İnsan sevgisi ve entellektüel düşünceleriniz yoğunlaşacak ve sanata ilgi duyacaksınız, Etkilenmelere açıksınız ama en ilginci kişileri baştan çıkartma eğilimindesiniz. Hayalleriniz zenginleşecek ama bu ara ideal ve gerçek arasında ayrım yapmakta zorlanacaksınız, hayal kırıklığına uğramanız kaçınılmazdır.

28 Ekim 2012 Balık Burcu Yorumu
Bu gün ruhsal yönden sıkılabilir ve yaptıklarınızdan memnun olmayabilirsiniz. Ama size oldukça yakın bir dostunuz ile konuşmanız sorunu biraz halledecektir. İstek ve arzularınızın artışı bu dönemde yoğunlaşacak. bu sebeple de kendinize verdiğiniz önemin artması ile hırçınlaşabilir ve düzgün giden planlarınızı bu davranışlarınız yüzünden bozabilirsiniz. Bir düşmanlık ve kırgınlık yaşamanız olasıdır, eğer çalışıyorsanız ve dikkatsiz olursanız işinizden olabilirsiniz, dolandırıcılara dikkat. Uzun vadeli çabalara girebilirsiniz ama bu ara gereği yok. Biraz günü yaşayın. Çevrenizde uygun görmediğiniz insanlara karşı çıkarak hislerinizi ifade etmeye eğilimlisiniz ki bu hisler sizi uzaklaşmak gibi fikirlere yönlendirebilir.Bu habere hiç yorum yapılmamış. ilk yorum yapan sen ol !
 • SİYASET
 • GÜNCEL
 • KÜLTÜR
 • SPOR
 • DÜNYA
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10

GÜNÜN HABERLERİ

YAZARLAR

baslik